KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10141149
nr 1014 1149
Blyerts
Schackspelare, signerad, HS -71, 47x61
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:04:24
150 kr
200 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)